Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.supersvet.cz/www/snooker/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 105

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.supersvet.cz/www/snooker/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 105

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.supersvet.cz/www/snooker/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 105
Snooker nebude na hrách Commonwealth 2010 Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Snooker nebude na hrách Commonwealth 2010

28. 11. 2006 - Milan Reinberk - Novinky a zajímavosti

Snooker a kulečníkové sporty prohráli bitvu o zařazení na hry Commonwealth 2010 v New Delhi v Indii. Tenis a lukostřelba, což jsou olympijské sporty, tu obsaženy budou, ale postavení kulečníkových sportů v rámci Commonwealth se ukázalo jako nedostačující.

Generální ředitel Commonwealth Game Federation Mike Hooper řekl: "Bylo by potřeba udělat více práce pro růst her po celém Commonwealth."

"Delhi nechtělo snooker, chtěli kulečníkové sporty jako ucelený balík."

Nicméně Hooper pochválil prezentace dodané od World Professional Billiards a Snooker Association a také International Billiards a Snooker Federation.

Úřadující mistr světa Graeme Dott řekl, že byl zklamaný tímto rozhodnutím. "Byla by to ohromná věc, " řekl Dott. "Je trochu podivné říci, že lukostřelba se lépe prodávaná než snooker."

"Vím, že jsem zaujatý, ale když se zeptáte většiny lidí na jméno snookerového hráče a nebo lukostřelce, řeknou vám minimálně tři snookerové hráče, ale žádné lukostřelce."Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.supersvet.cz/www/snooker/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 105

Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (86794 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (84209 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (28540 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (26039 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (25611 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (23880 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (23773 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (23094 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 28983

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS