< index >

Je k phpRS dostupná i podpora a jak řešit vzniklé problémy?

Ano a to jak ve formě elektronické respektive ve formě on-line (a off-line) manuálů, tak i ve formě "lidské", kterou v současné době poskytuje přímo sám autor tohoto projektu.

Poznámka autora: V případě "lidské" podpory bych rád upozornil na skutečnost, že se jedná pouze o "základní podporu", která se vztahuje převážně na chyby v systému a jednoduché problémy spojené s používáním phpRS, přičemž do druhé jmenované kategorie (problémy spojené s používáním phpRS) rozhodně nepatří požadavky na speciální úpravy systému pro potřeby konkrétního webu, apod. Tuto formu podpory je nutné chápat jako čistě dobrovolnou a nelze ji po autorovi phpRS systému žádným způsobem vynucovat.

On-line "manuál":http://www.supersvet.cz/dokumentace/
On-line informační centrála:http://www.supersvet.cz/phprs/ nebo http://www.phprs.cz/
On-line vývojové fórum:http://www.supersvet.cz/forum/ nebo http://www.phprs.cz/forum/
On-line Bug Report System:http://www.supersvet.cz/bugreport.php
phpRS: community web:http://www.phprs.cz/magazin/

Poznámka autora: Pokud máte nějaký problém nebo se aktivněji zajímáte o vývoj phpRS systému, tak rozhodně navštivte "On-line vývojové fórum"!!!

V případě, že jste přesvědčeni, že jste objevili v redakčním a informačním systému phpRS bezpečnostní nebo funkční chybu, která je součástí standardní distribuce a tudíž nebyla způsobena nevhodným cizím zásahem do kódu aplikace, sdělte nám, prosím, tuto informaci prostřednictvím phpRS Bug Report System. Pomůžete nám tak udržet bezpečný a spolehlivý redakční systém, za což vám předem děkujeme.

Plug-iny, layouty a jiná rozšíření

Hledáte specifický phpRS plug-in a nevíte, kde začít své hledání? Mám pro vás jednu radu. Zkuste se podívat na phpRS: community web, který se mimo jiné zabývá i shromažďováním a následnou prezentací phpRS plug-inů a layoutů.

Další zdroje informací

Dalším velmi důležitým zdrojem informací je časopis Super Svět a jeho rubrika phpRS, která jednak obsahuje veškeré informace o všech verzích redakčního a informačního systému phpRS a dále také obsahuje řadu článků zabývající se strukturou databáze phpRS systému, způsobem generování a tvorby vzhledů (layoutů) jednotlivých verzí phpRS, atd.

Poznámka autora: Osobně považuji časopis Super Svět za jeden z nejdůležitějších zdrojů, jelikož většinu příspěvků píši přímo já osobně, a proto vím, že obsahuje velké množství cenných rad a informací.

Jak postupovat při řešení jakéhokoliv problému

Nejdůležitější věcí je uvědomit si charakter vašeho problému a následně pak zvolit odpovídající postup řešení.

< nahoru | index >