< index >

Chci podpořit vývoj phpRS systému

Přehled různých forem možné podpory rozvoje phpRS systému

Asi nejzákladnější formou podpory, kterou můžete tomuto projektu poskytnou je sama skutečnost, že se o něj vůbec zajímáte a v ideálním případě dokonce využíváte i jeho služeb respektive k publikování na svém webu používáte redakčního a informačního systému phpRS. - Tato skutečnost je pro nás opravdu největší odměnou a jsme vždy pyšní na každého nového člena naší velké rodiny (... a že ta rodina je opravdu veliká!).

Avšak samozřejmě existují i jiné formy podpory, kterými můžete vyjádřit své sympatie a prostřednictvím následujících řádků bych vás na ně chtěl upozornit.

Přímá účast na vývoji

Pokud si myslíte, že přímá účast na vývoji phpRS systému je jen pro vyvolené, tak se ohromě mýlíte a můžete mi věřit, že mám pravdu, když tvrdím, že v podstatě každý člověk má co nabídnou a vždy se najde nějaká část projektu, na které se může podílet. Vždyť takový projekt není jen o programování, ale i o psaní dokumentace, vytváření doprovodné grafiky, informačních textů, atd. (... možností je opravdu hodně a dveře jsou vždy otevřené!!!)

Propagace phpRS systému

Tato forma podpory v sobě skrývá velké množství různých možností, mezi které například patří zobrazování reklamních prvků (reklamní bannery, atd.), psaní recenzí na nové verze phpRS systému, zařazení odkazu na phpRS systém do seznamu užitečných publikačních nástrojů, atd. - Možností je opravdu hodně a na jejich vzniku a rozvoji se samozřejmě může podílet i samotný vývojový tým projektu phpRS.

Finanční nebo materiální příspěvky

Poslední, ale také velice důležitou formou podpory phpRS systému a jeho rozvoje je možnost finančního nebo materiálního příspěvku, která v případě finanční formy pomůže např. hradit veškeré náklady spojené s provozem a vývojem phpRS systému a v případě materiálního příspěvku může např. ulehčit nebo pomoci zefektivnit samotnou práci na zdrojovém kódu a jeho následné distribuci.

V případě materiální podpory lze hovořit např. o darování (nebo jiné formě převodu či propůjčení) následujícího počítačového vybavení či jiné techniky nebo (ne)hmotného majetku:

V případě většího zájmu o jakoukoliv formu podpory se obraťte na hlavního koordinátora a autora phpRS projektu, který s vámi prodiskutuje veškeré důležité podrobnosti.

Předem děkujeme za jakoukoliv formu podpory!

Reklamní bannery


GIF banner (468 x 60)


GIF banner č. 2 (468 x 60)


FLASH banner (468 x 60)


FLASH banner č. 2 (468 x 60)


sloupcový JPG banner (120 x 240)

< nahoru | index >