Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Archiv - Aktuality ze světového snookeru


Ken Doherty má syna Christiana

Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."
 

Rekord Dinga Junhui

Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.
 

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.
 

Terry Griffiths OBE

Někdejší světový snookerový šampion a legenda tohoto sportu, 59letý Terry Griffiths, byl vyznamenán čestným královským titulem OBE, kterým se pyšní například i Steve Davis. Griffiths vyhrál Světový šampionát v roce 1979 a mezi elitní šestnáctkou strávil celých 17 let.
"Je to pro mne ohromné překvapení a čest. Předpokládám, že je to právě kvůli práci se spoustou snookerových mladíků po celém světě, které trénuji po mém odchodu."
 

Ronnie má synka

Snookerová star Ronnie O'Sullivan a jeho partnerka Jo Langley mohou oslavovat druhého potomka. Poté, co se jim loni v únoru narodila dcera Lilly Jo, se jim nyní v úterý 12.6.2007 narodil syn. Váží přes šest liber a Ronnie s Jo se stále rozmýšlí, jaké mu dají jméno.
 

Bjorn Haneveer

Bjorn Haneveer zahrál dvakrát maximální 147 bodový break, když zvítězil na dvou turnajích v Belgii. Nejprve vyhrál Belgian Championship, kde zahrál 147 v osmifinále proti Kris Neyrinckovi a poté Open Snooker Tournament v Kortenbergu, kde zafinišoval ve finále proti Jurgen Van den Bossche breaky 108, 147 a 127 bodů.
 

Daniel Wells vítězem Paul Hunter Scholarship

Prvním vítězem stipendia Paula Huntera se stal 18letý Danie Wells. Ten nyní podstoupí roční elitní trénink ve World Snooker Academy a jak sám uvedl, chce se v příštím roce stát profesionálním hráčem.
Více v článku.
 

John Higgins chce vyhrát

Někdejší mistr světa John Higgins se nechal slyšet, že právě on by měl být spojen s letošním titulem. Naposledy Higgins vyhrál v roce 1998, když porazil ve finále Kena Dohertyho 18:12 a nyní trvá na tom, že nic by ho neuspokojilo tak, jako zopakování tehdejšího výkonu a opětovný úspěch.
"Chtěl bych moc znovu to tu vyhrát. Někdy na sebe vyvíjím zbytečně velký tlak a pokud sledujete mou kariéru, měl jsem vyhrát vícekrát než jednou."
 

Terri Camilleri

Maltský snookerový rozhodčí Terri Camilleri nebude ani letos chybět mezi rozhodčími na najdůležitějším a největším turnaji sezony - Světovém mistrovství. Camilleri byl přítomen v Crucible Theatre i loni a je to pro něj tedy druhý ročník. Bude ale jediným zástupcem Malty na letošním šampionátu. Terri soudcoval letošní finále Malta Cupu a nyní tedy bude moci ukázat opět svou extratřídu.
 

WCh 200

Na blížícím se World Snooker Championship bude během televizních přenosů BBC použita poprvé unikátní technologie nazvaná "Jestřábí oko". Použita bude k simulaci různých možností strků, opakování strků z různých pohledů a dokonce i k simulaci pohledu hráče samotného na stůl.
 

Ronnie O'Sullivan

Celou serii "Legend of Snooker Tour" mezi Ronnie O'Sullivanem a Stephenem Hendrym nakonec vyhrál v poměru 4:2 Ronnie O'Sullivan. Poslední dva zápasy totiž Ronnie vyhrál 9:0 a 6:3. O'Sullivan tak zvrátil nepříznivý vývoj serie, oba ovšem předvedli senzační a nezapomenutelný snooker ozdobený mnoha "century breaky".
Článek o 1. zápase a o 2. zápase exhibice.
 

Stephen Lee

Stephen Lee odstoupil z China Open kvůli osobním důvodům. Vítěz zápasu Jimmy White vs. Zheng Peng tak postoupí přímo do osmifinále.
 

Stephen Hendry

Stephen Hendry předvedl divákům 147 bodů v náběhu v exhibičním zápase s Ronnie O'Sullivanem ve World Snooker Academy, kde se opět oba střetli v rámci Legends of Snooker Tour.
 

Mark J. Williams

Dvojnásobný mistr světa Mark Williams a jeho partnerka slaví narození jejich druhého syna. Ten přišel na svět v pondělí 12. března a vážil 7liber. Tříletý Connor se tedy dočkal bratříčka. Williams ale nemá moc času ke slavení, jelikož již brzy pocestuje do Pekingu obhajovat titul na China Open. Doufejme, že ho tato radostná událost nevytrhne ze soustředění na obhajobu.
 

Ronnie O'Sullivan

Bohužel Ronnie O'Sullivanovi nebude oficiálně zapsána 147ka zahraná na Kilkenny Masters, jelikož podle vyjádření World Snookeru se tam nehrálo na oficiálních stolech se schválenými kapsami. Ronniemu se ale povedlo zahrát i 2x 147 bodů na exhibici v Cornwallském divadle, kde hrál proti místním hráčům.
"Hrál jsem opravdu fantasticky a s největším nasazením. Hrát v divadle není obvyklé, ale je to skvělé místo a lidé byli také úžasní."
 

David Moriss a Citroen

Kilkenny Citroen Centrum bylo přivítáno na palubě Kilkenny Masters, když vyslovilo souhlas se sponzoringem tohoto turnaje a věnuje cenu pro hráče s největším náběhem. Organizace již dlouhou dobu sponzoruje Davida Morrise, který žije přímo v Kilkeny a nyní se tedy stala součástí celého turnaje.
 

Jimmy White

Snookerová legenda "Whirlwind" Jimmy White se zúčastní exhibice v Rileys American pool and snooker Clubu, kde předvede své nezaměnitelné snookerové umění, které z něho udělalo jednoho z nejpopulárnějších hráčù. Jimmy sehraje exhibiční zápas a také přítomným poradí s technikou hry a potápění koulí.
 

Andrew Higginson

Jen co bylo rozehráno čtvrtfinále Welsh Open, hned je tu jeden fantastický úspěch. Andrew Higginson zahrál ve druhém framu zápasu proti Ali Carterovi break 147 bodů a korunuje tak svůj fantastický týden v Newport Centre. Higginson tak zahrál 56. maximální break historie a potvrdil výtečnou formu poslední doby. Více zde.
 

Shaun Murphy

Shaun Murphy překonal ve druhém kole Welsh Open rekord v počtu zahraných stovkových breaků v řadě. V zápase s Jamie Copem zahrál hned čtyři, což se v utkání na "best of 9" ještě nikomu nikdy nepovedlo. Reportáž k zápasu si můžete přečist zde.
 

China Open

Snookerové stoly značky „Star Tables“ jsou oficiální značkou stolů, na kterých se bude hrát v Číně v rámci turnaje China Open. Před týdnem to stvrdil podpis smlouvy mezi Čínskou Billiardovou a Snookerovou Asociací a World Snookerem. Smlouva je platná i pro příští rok a Sir Rodney Walker k tomu řekl: „Jsme velice potěšení, že došlo k uzavření smluvy. Nemám žádné obavy o to, že by stoly nebyly perfektní.“
 

Ronnie O'Sullivan a 888.com

"Raketa" Ronnie O'Sullivan prodloužil svou smlouvu s 888.com o dalších 18 měsíců. Bude tak nosit logo společnoti při svých zápasech a ukázat by se měl i na různých exhibičních a podobných akcích. Po Higginsovi, Dottovi či Dingovi, se stal Ronnie dalším hráčem pod křídly 888.com, jenž snooker výrazně podporuje a to vyzdvihl i O'Sullivan jako důvod nové spolupráce.
 

Ronnie O'Sullivan

Sheffield a fanoušci snookeru uvidí O’Sullivana v akci ještě dříve, než začnou boje na mistrovství světa. Někteří z nich si s ním i zahrají. Proč? Ronnie se zúčastní exhibice, která má získat peníze pro dětskou nemocnici v Sheffieldu. Deset vylosovaných vítězů si pak bude moci s O’Sullivanem zahrát. Organizátor S. Harrison řekl: „Ronnie je rozený bavič a je fantastické, že přijede a vydělá peníze v takové akci.“
 

Steve Davis a Ken Doherty

Snookerové legendy Steve Davis a Ken Doherty se zúčastní únorové snookekrové exhibice ve Wexfordu. Oba se zde utkají spolu v zápase a sami pak vyzvou šest místních hráčů. Jedinečnou šanci bude mít i někdo z diváků, jenž si proti Davisovi či Dohertymu bude moci sám zahrát.
 

Ding Junhui

World Snooker potvrdil, že nebude podstupovat další kroky vůči neurvalému fanouškovi, který nadávkami útočil na Dinga Junhui ve finále Masters. Mluvčí řekl, že nebyla podána žádná oficiální stížnost. Evidentně ale tato událost vykolejila Dinga natolik, že nebyl schopen se dále jakkoli koncentrovat.
 

Graeme Dott

Dobré zprávy přišly Graeme Dottovi a hlavně jeho manželce Elaine, když se u ní nepotvrdilo podezření na rakovinu. Výsledky testů jsou hotové a vypadají příznivě. Podrobnosti najdete zde.
 

Saga Masters 2007

Saga Insurance, sponzor nadcházejících Masters, oznámil záměr přispět nadaci Paula Huntera, která pomáhá začínajícím mladým hráčům. Za každý náběh 50 a více bodů, by Saga Group věnoval nadaci částku 50 liber, což by mohlo znamenat třeba i 5.000 liber celkově a možná i více. Výrazně by to přispělo ke zlepšení a zkvalitnění tréninků, což potvrdil i muvčí World Snookeru, který také toto gesto označil jako vynikající vzhledem k Paulovi a mladým hráčům, trénujícím za nadačního přispění.
 

Vítěz China Open Ding Junhui

Čínská snookerová asociace a World Snooker spolu uzavřeli smlouvu o pořádání China Open na příštích 5 let, takže minimálně do roku 2011.
 

John Smyth

Rozhodcovská legenda John Smyth zemřel ve věku 78 let v úterý 2.ledna ve svém domě v Chesterfieldu. V kariéře rozhodoval finále na mistrovství světa v roce 1977 a také v roce 1982 mezi Alexem Higginsem a Ray Reardonem, aby jako rozhodčí působil až do devadesátých let. Nyní zastával funkci Prezidenta v Professional Referees' Association.
 

Peter Ebdon

Peter Ebdon se po vítězství na UK Championship vyhoupl z 10. místa provisorního žebříčku na 4. místo. Díky semifinálové účasti se John Higgins stal provisorní jedničkou a Stephen Hendry poskočil z 11. místa na sedmé. Provisorní žebříček a Oficiální pořadí pro letošní sezonu.
 

Jimmy White

Jimmy White by rád věnoval peníze, které hráči vydělají na Masters, charitě Paula Huntera. Podle něj by to byl vhodný hold tomuto bývalému hráči a příteli. "Bylo by hezké, kdyby hráči tyto peníze věnovali Paulově nadaci." řekl White. "Nebo trofej či turnaj by se mohl přejmenovat na počest Paula Huntera." White také řekl, že se chystá oficielní pocta, ale ještě neví, co přesně a rád by udělal něco víc a vzdal tak Hold zesnulému hráči."
 

Mark Williams

Mark Williams končí na UK Championship. Prohrál 9:6 se světovou jedničkou Stephenem Hendrym. Na turnaji končí i Ken Doherty, kterého přehrál Joe Perry stejným poměrem. Více zde.
 

Ding Junhui má třetí zlato

Tři zlaté medaile vybojoval Ding Junhui na Asijských hrách v Doha. Třetí zlato přidal z turnaje jednotlivců, kde porazil Liang Wenba. Více v rubrice "Asijské hry". Nyní jede obhajovat titul z UK Championship do Yorku.
 

Ronnie O'Sullivan vyhrává ligu

Ronnie O'Sullivan vybojoval snookerový ligový titul, když porazil v jednoznačném finále Betfred Premier League Jimmy Whitea 7:0. O'Sullivan nenašel v letošním ročníku přemožitele a za vítězství si připsal 50.000 liber. Jimmy White si odnesl za finále polovinu. Článek o finálovém zápase a také semifinále.
 

Stephen Hendry brzy dosáhne hranice 700 century breaků

Devět stovkových breaků chybí Stephnu Hendrymu k dosažení magické hranice 700 turnajových century breaků. Hendry vede i tabulku oficiálně zahraných "147" s počtem osm. Na druhém místě je Ronnie O'Sullivan, který jich zahrál šest. Více v článku Stephen Hendry útočí na 700. "century break".
 

Snooker nebude na hrách Commonwealth 2010

Snooker bohužel nebude zařazen na hry Commonwealth 2010, narozdíl od tenisu a lukostřelby. Zklamán z tohoto rozhodnutí je i úřadující mistr světa Graeme Dott. Více v článku Snooker nebude na hrách Commonwealth 2010.
 

Grand prix

Letos se snookerové Grand prix hrálo po 27 letech v Aberdeen, kam se přestěhovalo z Prestonu. Důvodem bylo poskytnout fanouškům ve Skotsku potěšení z tohoto skvělého turnaje. Již nyní ale probíhají jednání o přesunu zpět. Generální manažer Guild Hall's řekl: "Uděláme vše, co je v našich silách, aby jsme ho dostali zpět. Jednání si vyžádají čas, ale je pravděpodobné, že již do nového roku bude něco dohodnuto." Preston by nerad přišel o tuto událost, která je tradicí města od roku 1978.
 

Sir Rodney Walker

Sir Rodney Walker bude pokračovat na pozici předsedy World Professional Billiard&Snooker Association, když byl zvolen jednoznačným poměrem hlasů 43:0.
 

Higland Spring

Sponzorská firma Highland Spring odtajnila její prozatím největší sponzorský dar snookerovému světu. Vyřknutá částka činí v přepočtu 1,91 milionu dolarů, což je zhruba 41 milionů v českých korunách. Sponzoring je svázán i s trojicí Stephen Hendry, Ken Doherty a Ronnie O'Sullivan, kteří budou nosit logo firmy ve svých zápasech. Jako doposud bude i v příštích třech letech firma dodávat vodu na snookerové akce a doufá, že její logo shlédne alespoň 200 000 000 diváků po celém světě.
 

Nová charita Paula Huntera

Lindsey Hunter, manželka nedávno zesnulého Paula Huntera, založila novou charitu na pomoc handicapovaným mladým hráčům a dětem, kteří začínají se snookerem. Charita již brzy přijme polovinu peněz, které získá v play-off Premier League pátý hráč celkového pořadí, jenž zde nahradí absenci Dinga Junhui. Více zde.
 

World Ladies Snooker Championship

Belgičanka Wendy Jans vyhrála IBSF Světový snookerový šampionát 2006 v Jordan. Účastnice finále v roce 2004 porazila v letošním finále hráčku z Hong Kongu Wan-Ip In 5:0 po výsledcích 67-25, 74-3, 63-38, 57-44 a 55-27.
 

Stuart Bingham na Masters

Stuart Bingham vyhrál kvalifikaci na lednové Masters, když ve finále kvalifikace porazil Marka Selbyho 6:2. V prvním kole Masters na něj čeká Alister Carter. Bingham vyhrál kvalifikaci i loni.
 

Jamie Cope vypadl v kvalifikaci na Malta Cup

Finalista právě skončeného Grand Prix 2006 Jamie Cope vypadl v kvalifikaci na Malta Cup. Porazil ho Tian Pengfei v poměru 5:2. Spolu s ním si turnaj nezahraje ani Jimmy White, který prohrál 5:3 s Andrew Higginsonem.
 

Neil Robertson vyhrál Grand Prix 2006

24-letý australan Neil Robertson porazil ve finále Grand Prix 2006 v Aberdeen Jamie Copa 9:5 a vyhrál tak poprvé ve své profesionální kariéře prestižní bodovaný turnaj.
 

The Paul Hunter Newcomer of the Year

The Snooker Writers' Association (SWA) se rozhodla přejmenovat cenu pro hráčský objev roku na počest Paula Huntera, jenž tuto cenu získal v roce 1998. Cena Paula Huntera, celým názvem "The Paul Hunter Newcomer of the Year", bude představena příští týden na Grand Prix v Aberdeen.
 

Ken Doherty vyhrál Irish Professional Championship 2006

Druhý titul v sezoně si zajistil Ken Doherty, když vyhrál říjnový Irish Professional Championship v Dublinu. Loni prohrál ve finále s Joe Swailem 9:7, ale letos porazil Michaela Judge 9:4. Porazit ho nedokázali ani Robert Murphy, Joe Delaney, či Mark Allen. Ken nahrál i největší break turnaje 140 bodů.
 

V pondělí 9. října 2006 zemřel Paul Hunter

V pondělí 9. října 2006 zemřel v Kirkwood Hospice v Huddersfield trojnásobný šampion Masters Paul Hunter. Více informací o této snookerové tragédii se dozvíte zde a zde.
 

Ken Doherty vyhrál Pontin's Pro-Am Series 2006

Ken Doherty porazil v Grand Finals - Pontin's Pro-Am Series 2006 hraném od 16. do 17. září 2006 Ricky Waldena 4:2 a odvezl si 5.000 liber a nový Ford Focus.
 

Mark Williams vyhrál Pot Black Cup 2006

31-letý welšan Mark Williams vyhrál Pot Black Cup 2006, když ve finále porazil neméně dobře hrajícího Johna Higginse úžasným 119 bodovým náběhem a vytvořil tak nový nejvyšší náběh v historii tohoto speciálního pozvánkového turnaje.
 

World Cup of Pool Newport

Ronnie O'Sullivan se ihned po finále Northern Ireland Trophy účastní poolového turnaje s názvem World Cup of Pool v Newportu od 22.do 27.srpna. Ronnie reprezentuje Anglii "A" společně s Rajem Hundalem. Spolu s nimi tu hraje i Steve Davis a Daryl Peach, reprezentující Anglii "B" a Roman Hybler s Michalem Gavenčiakem za Českou republiku. Podrobnosti najdte zde. Další informace na stránkách turnaje www.worldcupofpool.com.
 

Ding Junhui vyhrál NIT 2006

Devatenáctiletý čínský "snookerový zázrak" Ding Junhui porazil v napínavém finále North Irealnd Trophy 2006 Ronniho O'Sullivana poměrem 9:6 a zapsal se tak do snookerové historie jako teprve druhý hráč v řadě (první byl John Higgins), kterému se podařilo vyhrát tři bodované turnaje před dvacátými narozeninami. Minulý rok vyhrál China Open a UK Championship.
 

Ronnie O'Sullivan hraje excelentně na NIT 2006

Ronnie O'Sullivan hraje na North Irealnd Trophy 2006 absolutně v pohodě a jenom září. V semi-finálovém zápase jednoznačně rozdrtil Dominica Dalea 6:0, když v průběhu šesti framů zahrál osm breaků přesahujících hodnotu 60ti bodů - 65, 64, 84, 75, 63, 67, 106 a 63.
 

Paul Hunter se rozhodl vynechat sezonu 2006/2007

Paul Hunter, u něhož loni lékaři zjistili rakovinu, se rozhodl vynechat letošní snookerovou sezonu 2006/2007, aby se mohl plně věnovat svému zdravotnímu stavu. Hráči se usnesli o zmrazení jeho aktuální pozice ve snookerovém žebříčku, aby se mohl Paul vrátit na pozici, kde skončil. Přejeme hodně štěstí.
 

Jimmy White neuspěl v kvalifikaci na NIT 2006

Jimmy White neuspěl v kvalifikaci na North Ireland Trophy 2006, když prohrál s Jimmy Michie 3:5.
 

Ronnie O'Sullivan se zúčastnil IPT

Ronnie O'Sullivan se v Las Vegas zúčastnil mezinárodního poolového turnaje IPT North American 8-Ball Open Championship 2006. Jeho cesta za vítězstvím bohužel skončila ve třetím kole, kde nestačil na své soupeře ve skupině. Více informací o tomto turnaji najdete zde.
 

Stephen Hendry se stavá světovou jedničkou

Stephen Hendry se stává pro příští rok světovou jedničkou v žebříčku hráčů snookeru!

Světový žebříček hráčů snookeru pro příští rok:

1. Stephen Hendry
2. Ken Doherty
3. Ronnie O'Sullivan
4. John Higgins
5. Shaun Murphy

 

Graeme Dott vyhrál Mistrovství světa 2006

Graeme Dott poráží ve finále Mistrovství světa ve snookeru 2006 Peter Ebdona 18-14 a získává tak titul Mistra světa ve snookeru pro rok 2006.
 

Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88166 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85384 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29968 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27507 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26973 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (25002 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24972 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24250 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30758

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS