Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 32 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-32 |

Muž byl udeřen koulí schovanou v ponožce

29. 11. 2007 - Milan Reinberk

"Muž kolem sebe mlátil snookerovou koulí, kterou měl schovanou v ponožce." To byla slova vrchního soudce při procesu s mužem, jenž napadl a dostal se do rvačky s jiným mužem. Při tom na svého protivníka vytáhl zbraň v podobě snookerové koule schované v ponožce.


Murphy provizorně první, stoupá i Stephen Maguire

20. 11. 2007 - Milan Reinberk

Shaun Murphy poprvé ve své kariéře vystoupal až na samý vrchol světového provizorního pořadí, tedy na post světové jedničky. Nahoru žebříčkem stoupá i Stephen Maguire, který nyní okupuje senzační třetí příčku. Oba předvádějí v poslední době parádní snooker a tak uvidíme, jak dlouho si tato místa udrží.


Michael White si musí na debut chvíli počkat

26. 06. 2007 - Milan Reinberk

Patnáctiletý snookerový talent z Walesu jménem Michael White se měl objevit v kvalifikaci na Shanghai Masters. Nyní mu ale bylo řečeno, že kvůli svému věku nebude moci do kvalifikace zasáhnout a debut v profesionální tour musí o chvilku odložit.


Hráčem sezóny je Neil Robertson

19. 06. 2007 - Milan Reinberk

Australský levák a "Melbourská mašina" Neil Robertson byl za minulou sezonu zvolen fanoušky a čtenáři worldsnooker.com za hráče sezony. Jednoznačně mu k tomuto úspěchu pomohly dva vyhrané tituly v minulé sezoně a vůbec celkově pohodový herní projev tohoto snookerového esa.


Vyšší prize money a nový kalendář 07/08

31. 05. 2007 - Milan Reinberk

World Snooker již zveřejnil konečný kalendář pro nadcházející sezonu Main Snooker Tour 2007/2008. Čím bude zajímavější a jaké jsou v ní novinky? Tak například vyšší prize money a dokonce nový bodovaný turnaj v Asii.


John Higgins světovou jedničkou, Selby jedenáctý

24. 05. 2007 - Milan Reinberk

Úspěch na Mistrovství světa má pro Johna Higginse zvlášť lahodnou příchuť, protože s titulem mistra světa se John stal i světovou jedničkou pro příští sezonu. Vše se stalo skutečností po finálové výhře v Crucible nad Markem Selby v poměru 18:13, kdy si John vyhrál 10000 bodů a celkem jich má 42250.


Daniel Wells je prvním vítězem Stipendia Paula Huntera

04. 05. 2007 - Milan Reinberk

Daniel Wells se stal 3. května 2007 prvním vítězem Paul Hunter Scholarship. Podle svých slov se chce Daniel stát profi hráčem od sezony 2008/2009 a nyní podstoupí 12 měsíční intenzivní trénink.


Ruský snooker se přijel podívat do Crucible

26. 04. 2007 - Milan Reinberk

Šéf ruského snookeru Sergey Ryabinin navštívil tento týden Crucible a doufá, že ho v budoucnu bude následovat i nějaký hráč z Ruska.Ryabinin je ředitel snookerové sekce spadající pod Federation of Billiard Sports of Russia a strávil několik dnů sledováním Světového mistrovství.


Steve Davis trénink nepřehání a snookerem se baví

20. 04. 2007 - Milan Reinberk

Snookerová legenda Steve Davis, který se letos například probojoval do semifinále Welsh Open, se na světovém šampionátu potká v prvním kole se svým dlouholetým přítelem Johnem Parrottem. Parrott patří také k legendám snookerového světa a tento zápas tak bude určitou vzpomínkou na bitvy těchto dvou, kdy byli oba na výši své výkonosti. Oba se potkají v Crucible po dlouhých 16 letech a vzpomenou tak na parádní bitvy z let 1989 a 1991.


Paul Hunter spojen s English Open

20. 04. 2007 - Milan Reinberk

Paul Hunter podlehl loni zákeřné rakovině a ihned se začaly rojit nápady jak nejlépe vzdát hold tomuto skvělému hráči. Byla zřízena nadace Paula Huntera, která pomáhá mladým hráčům, v Německu pojmenovali po Paulovi bývalé German Open (nyní Paul Hunter Classics) a v Británii se na jeho památku hrálo nedávno o Paul Hunter Trophy na Kilkeny Masters. Nyní se po Paulu Hunterovi pojmenuje první turnaj v Británii, kterým je jeden z prestižních amatérských podniků.


Stephen Hendry: "Lepší být mistr světa než světová jednička."

18. 04. 2007 - Milan Reinberk

Stephen Hendry říká, že nemusí být za každou cenu jedním z vedoucích hráčů světového žebříčku a být na vrcholu světového pořadí po skončení sezony. Mnohem radši by vyhrál světové mistrovství a získal titul mistra světa.


"Rocket" O'Sullivan a "Nuget" Davis na exhibici v Cornwallu

15. 03. 2007 - Milan Reinberk

Snookerová legenda Steve Davis se zúčastnil exhibice, která trvala po dvě noci v Keay Theatre v St Austell. Exhibiční zápasy byly sehrány právě v tomto krásném divadle, které bylo speciálně připravené pro tuto událost. Na této exhibice se objevil i Ronnie O'Sullivan, který tam předvedl dvakrát 147 bodů v náběhu.


Odhaleny detaily závěti Paula Huntera

06. 03. 2007 - Milan Reinberk

Paul Hunter, který tragicky podlehl loni rakovině, zanechal jmění kolem půl milionu liber, které bude náležet jeho rodině a příbuzným. Tyto detaily Paulovy závěti se objevily nyní v úterý.


Druhá exhibice Stephen Hendry vs. Ronnie O'Sullivan

25. 02. 2007 - Milan Reinberk

Legends of Snooker Tour, Sands Centre, Carlisle
Stephen Hendry a Ronnie O'Sullivan, dvě největší snookerové legendy a dva největší hráči snookerové historie, se opět potkali v exhibičním zápase na devět framů. První zápas sehráli začátkem února v Cornwallu a úspěšný byl Stephen Hendry. Tentokráte uchvátili fanoušky ve čtvrtek 22. února v Sands Centre a odveta si v ničem nezadala s prvním úchvatným zápasem.


Stephen Hendry porazil v exhibici Ronnie O'Sullivana

21. 02. 2007 - Milan Reinberk

Legends of Snooker Tour, Cornwall
Stephen Hendry a Ronnie O'Sullivan je dvojice největších snookerových velikánů, kteří kdy snooker hráli. Začátkem února spolu v zaplněné hale v Cornwallu sehráli devět framů, na které ještě dlouho bude vzpomínat ten, kdo měl štěstí a do haly se dostal. Nyní je na programu odveta, kdy se oba znovu postaví proti sobě. Přibližme si ale ono první a naprosto neuvěřitelné klání.


| 0-15 | 15-30 | 30-32 |

Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88152 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85376 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29957 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27495 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26964 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (24994 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24956 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24240 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30745

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS