Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 19 nalezených)

| 0-15 | 15-19 |

Premier League, mašina na tituly pro Ronnie O'Sullivana

03. 12. 2007 - Milan Reinberk

PartyBets.com Premier Snooker League 2007, Aberdeen
Pokud by jsme měli hádat, kdo letos vyhraje snookerovou Premier League, tak bychom na začátku soutěže asi slýchali různá jména. Těsně před finálovým zápasem ale znělo z úst většiny nezaujatých diváků jen jedno jméno - Ronnie O'Sullivan.


Samuraj Ding sťal Hendryho

23. 11. 2007 - Milan Reinberk

PartyBets.com Premier Snooker League 2007, Glenrothes
Jak krátce a výstižně pojmenovat výkon Dinga Junhui v zápase se Stephnem Hendrym v posledním dějství první části Premier Snooker League? Jednoznačně famózní a úžasný. Asi nejlepší z celého dosavadního průběhu Premier snooker ligy. Protože nad tím, co Ding předvedl hlavně v prvních čtyřech framech, muselo zaplesat nejedno snookerové srdce.


Premier League přivítá mistra světa.Шиповник и зверобо

21. 05. 2007 - Milan Reinberk

Premier Snooker League 2007
Čerstvý mistr světa a světová jednička pro příští sezonu John Higgins bude příští sezonu hrát po tříleté pauze snookerovou Premier League. Tato jediná dlouhodobá snookerová soutěž tak opět přichystala divákům napínavou podívanou, kde se o prestižní titul utkají největší hvězdy snookerového světa. Vše vypukne 6.září v The Alban Areně a skončí 2.prosince tradičním finálovým zápase v AECC v Aberdeen.


Premier League 2006: "Rocket" O'Sullivana nezastavil ani "Whirlwind" White

04. 12. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, Manchester
"The Rocket" Ronnie O'Sullivan jednoznačně a jasně přehrál ve finále Premier League Jimmy Whitea. Způsobem "start-cíl" se přehnal přes Jimmyho jako uragán a vyhrál 7:0, když zahrál i dva stovkové breaky a zajistil si tak ligový hattrick. "The Whirlwind" ale doufal, že zvedne trofej on sám. Bylo by to podruhé, po vítězství v roce 1993, ale Ronnie zcela ovládal vývoj zápasu a když ještě přidal breaky 122, 113, 93 a 73 bodů, proměnil tento zápas ve hru na jednu bránu.


Premier League 2006: O'Sullivan vs. S.Davis a Dott vs. White

03. 12. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, Manchester
A je to tady. Dlouho očekávané semifinále Betfred Premier League rozhodlo o dvojici letošních finalistů. Věřím, že mnoho snookerových fanoušků si přálo finále mezi Ronnie O'Sulivanem a Jimmy Whitem. A právě o tomto složení, které je snad nejpřitažlivější ze všech možných, se rozhodlo včera, 2. prosince, v zápasech O'Sullivan vs. Davis a Dott vs. White. Podívejme se tedy, jak tyto bitvy probíhaly a zejména utkání Graeme Dotta s Jimmy Whitem, bylo velice zajímavé a dramatické.


"The Rocket" Ronnie O'Sullivan hraje o třetí vítězství

02. 12. 2006 - Milan Reinberk

V Premier League dominoval Ronnie O'Sullivan mimulé dvě sezony. Je tedy na snadě, co očekává Ronnie od letošního ročníku. Je to samozřejmě třetí vítězství a bude o něj hrát tento víkend ve Wythenshawe v Manchesteru. "Rocket" zatím v lize odehrál plných 21 zápasů bez jediné porážky, což je ohromující výkon. Proto se nelze divit, že pro většinu lidí je jasným favoritem na to, že trofej získá právě on.


Premier League 2006: S.Davis vs. Doherty, O'Sullivan vs. Dott a Hendry vs. Junhui

24. 11. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, Aberdeen
Poslední zápasy měla ve čtvrtek 23.listopadu na programu letošní snookerová Premier League. Hrála se hned trojice zbývajících zápasů a krom Ronnie O'Sullivana neměl nikdo jiný jistotu postupu do play-off a hráči tak museli doufat i v příznivé výsledky ostatních zápasů. Po odstoupení Dinga Junhui se hrálo i o páté místo celkového pořadí a tak byly tyto zápasy velice vypjaté. Zahraje si tedy Jimmy White semifinále a nebo třeba světová jednička Hendry nakonec nepostoupí?


Premier League 2006: Dott vs. S.Davis a O'Sullivan vs. Hendry

20. 11. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, Glasgow
Letošní Snooker League spěje k závěru základní části a 16. listopadu měla na programu předposlední kolo základní části. To bylo ve znamení životně důležitého zápasu mezi Graeme Dottem a Steve Davisem, kde se oba aktéři tlačí do play-off, ale hlavně také ve znamení bitvy dvou snookerových "es" Ronnie O'Sullivana a Stephena Hendryho.


Ding Junhui si nezahraje play-off Premier League

20. 11. 2006 - Milan Reinberk

Ding Junhui nebude schopný soutěžit v play-off Betfred Premier League 2006. Toto oznámil Matchroom sport s ohledem na Dingovy plány na Asijských hrách v Doha. Ding, který je momentálně na čtvrté pozici provisorního žebříčku, se již svými výkony do play-off kvalifikoval, ale bohužel Dingova vlast, Čína, trvá na tom, že Ding musí svou zemi reprezentovat na Asijských Hrách v Doha, které se kryjí s termínem play-off.


Premier League 2006: White vs. Hendry a Doherty vs. Dott

14. 11. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, Warwick Arts Centre, Coventry
Již jen pětice zápasů nám zbývají do konce základní části letošní snookerové Premier League. Ronnie O'Sullivan společně s Dingem Junhui mají již jistá svá místa v play-off, ale ještě všech zbývajících pět hráčů má naději na semi-finálovou účast. Zápasy, které se odehrály 9. listopadu v Coventry, byly pro zúčastněné velice důležité. Vítězové si dvoubodovým ziskem uchovali poměrně slušnou šanci na play-off, poraženým se šance výrazně snížily, ale ještě nejsou ze hry venku. Pokud ale do play-off chtějí, budou muset ve zbývajících zápasech ukázat to nejlepší ze svého umění.


Ding Junhui bude hrát na Asijských hrách, ne ve finále Premier League

13. 11. 2006 - Milan Reinberk

Čínská snookerová star Ding Junhui přeci jen potrdil svou účast na Asijských hrách, které startují 1.prosince v Doha. O Dingovi se v posledních dnech a týdnech spekulovalo, jestli na hry pojede a tím se vzdá případného finále snookerové Premier League a nebo odolá tlaku a Asijských her se nezúčastní. Ding nakonec s účastí souhlasí a pojede tak obhajovat titul z loňských her.


Premier League 2006: O'Sullivan vs. S.Davis a Dott vs. Ding

08. 11. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, Plymouth Pavilions
Ronnie O'Sullivan a Steve Davis, to byl jeden z taháků dvojzápasu Premier League, které se hrály 2. listopadu v Plymouth. Druhou dvojicí byli Ding Junhui a mistr světa Graeme Dott. Tyto dva zápasy byly zajímavé tím, že pokud by vyhráli svůj zápas Ronnie a Ding, stali by se prvními, kdo by si zajistil místo v semifinále play-off ligy. Pojďme se podívat, jestli se jim to tedy povedlo.


Premier League 2006: Davis vs. White a Hendry vs. Doherty

24. 10. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, Grimsby Auditorium
Steve Davis, Jimmy White, Stephen Hendry a Ken Doherty. Takové bylo hráčské složení dvojzápasu Premier League hraného 19.října 2006 v Grimsby Auditoriu. Zajímavou podívanou sliboval zápas snookerových legend Davise a Whitea. Neméně lákavým ale byl i zápas oficiální jedničky Hendryho a provisorní světové jedničky Dohertyho.


Premier League 2006: Junhui vs. Doherty a O'Sullivan vs. White

13. 10. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, The Guildhall, Presto
Čínsko-irský souboj mezi Dingem Junhui a Kenem Dohertym lákal diváky v pátém dvojzápase Premier League v Guildhall v Prestonu 12.října 2006. Utkání mezi mladým vítězem Northern Ireland Trophy 2006 a provisorní světovou jedničkou slibovalo skvělou podívanou a velmi očekávaný byl i souboj ve druhém zápase. Tam se střetli Ronnie O'Sullivan a Jimmy White, který porazil Dinga Junhui 5:1.


Premier League 2006: Junhui vs. White a Hendry vs. S.Davis

06. 10. 2006 - Milan Reinberk

Betfred Premier League 2006, Assembly Rooms, Derby
Skvělou podívanou a pro mnohé i překvapivé výsledky přinesla dvojice zápasů Betfred Premier League hraných 5.října 2006 v Derby. Čínská star a zatím neporažený Ding Junhui se střetl s Jimmy Whitem a jedničce světového snookeru Stephenu Hendrymu se postavila legenda Steve Davis. Podle výsledků z poslední doby by se dalo očekávat, že si Junhui s Hendrym odvezou z Derby plný bodový zisk a pár tisíc liber k tomu. Realita byla ale poněkud jiná …


| 0-15 | 15-19 |

Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88081 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85314 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29903 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27439 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26908 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (24926 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24905 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24190 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30701

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS