Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Počet zobrazených článků: 8 (z celkem 8 nalezených)

Sexuální skandál v národním týmu Číny

08. 03. 2007 - Milan Reinberk

Asian Games 2006, Doha
V prosinci minulého roku sportovní činovníci v Číně zahájili vyšetřování v národním kulečníkovém týmu, když devatenáctiletá Zhou Mengmeng řekla novinářům, že ji její mužský spoluhráč Tian Pengfei zbil a pohlavně zneužil předtím, než prohrála v semifinále turnaje 8-ball. Zhou později skrečovala účast v utkání o bronzovou medaili údajně kvůli citové úzkosti.


Zlatý snookerový "hattrick" pro Dinga

08. 12. 2006 - Milan Reinberk

Asijské hry 2006, Doha
Třetí zlatou medaili získal tento týden Ding Junhui na Asian Games, když poté, co vyhrál se spoluhráči "double" i "týmy", porazil ve čtvrtek 7.prosince ve finále "singlu" krajana Liang Wenba 4:2. Ding tedy dokázal obhájit zlato z minulých Her v roce 2002. Bronz si nakonec odnesl Atthasit Mahitthi z Thajska.


Číňané mají zlaté medaile i z "týmů"

07. 12. 2006 - Milan Reinberk

Asijské hry 2006, Doha
Reprezentace Číny, ve složení Ding Junhui, Tian Pengfei a Liang Wenbo, získali další zlatou medaili ve snookerovém turnaji na Asijských hrách, když porazili obhájce zlata z Hongkongu 3:0 ve finále týmů. Je to již druhá snookerová zlatá medaile pro Čínu, jelikož duo Junhui-Pengfei porazilo Hong Kong v úterním finále "čtyřhry".


Ding a Pengfei mají zlato z "double"

06. 12. 2006 - Milan Reinberk

Asijské hry 2006, Doha
Čínská dvojice Ding Junhui a Tian Pengfei porazili ve finále snookerového "double" Hong Kong, reprezentovaný dvojicí Wai Ki Chan a Marco Fu. Finále se hrálo 5.prosince a Junhui s Pengfeiem dokázali získat další zlatou medaili pro Čínu, která i vede pořadí zemí s neuvěřitelnými 65 zlatými medailemi. Muži se na tomto čísle podíleli 26 zlaty.


Ding Junhui a Tian Pengfei ve finále "doublu"

05. 12. 2006 - Milan Reinberk

Asian games 2006, Doha
Čínská světová čtyřka Ding Junhui a jeho spoluhráč Tian Pengfei postoupili v soutěži dvojic až do finále, kde na ně čeká China Hong Kong a také Marco Fu. Čínská dvojice zatím předvádí výborný snooker a v turnaji ztratili Ding s Pengfeiem zatím jen tři framy. Pojďme se podívat na jejich cestu turnajovým pavoukem, která začala v pondělí 4. prosince.


Najde Ding Junhui cestu k vítězství?

28. 11. 2006 - Milan Reinberk

Asijské hry 2006, Doha
Sebedůvěra nikdy nebyla problémem pro čínského hráče snookeru Dinga Junhui, který vstoupí do 15. Asijských her jako naprostý favorit a držitel zlaté medaile, kterou vyhrál v 15 letech v Severní Koreji o čtyři roky dříve. Ding, který jako mladistvý divák jednou vyzval profesionálního hráče k partii během přestávky na turnaji v Guangzhou v Jižní Číně, nese naděje národa na svých bedrech.


Snooker jednotlivci, dvojice a týmy

27. 11. 2006 - Milan Reinberk

Asijské hry, Doha
Rozpis a výsledky zápasů - SNOOKER jednotlivci, SNOOKER dvojice a SNOOKER týmy.


Asijské hry startují, Ding a spol. vyrážejí do boje

27. 11. 2006 - Milan Reinberk

Asijské hry 2006, Doha
Největší sportovní událost mimo Olympijské dění startuje v pátek 1. prosince 2006 v Doha. Asijské hry, jak je tato velkolepá akce nazvána, budou letos přenášeny i sportovním kanálem Eurosport a my se můžeme těšit na to, že uvidíme v akci nejen Dinga Junhui, ale i ostatní hráče a sportovce asijské části světa, kteří si to rozdají v různých sportovních odvětvích. Našim hlavním cílem je samozřejmě snookerové dění, o kterém budeme přinášet informace a výsledky.


Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88065 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85306 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29894 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27428 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26894 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (24913 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24897 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24180 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30696

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS