Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 31 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-31 |

Ding Junhui: "UK Champ je pro mne skutečná výzva."

04. 12. 2007 - Milan Reinberk

Odvaha, sebedůvěra, jistota ve hře. Tím vším doslova překypuje čínská superstar Ding Junhui. V jeho mladém věku začíná jeho kariéra nabírat opravdu na obrátkách a to jen dokládají výkony například z nedávno skončené Premier League. Ding tu porazil hvězdy jako Ronnie O'Sullivan, Stephen Hendry či Steve Davis a zastavil ho až John Higgins v semifinále.


Přišel trest pro Ronnie O'Sullivana za UK Champ

07. 06. 2007 - Milan Reinberk

Dvojnásobný mistr světa prohrával onehdy na prosincovém UK Champ 2006 se Stephenem Hendrym 4:1 ve čtvrtfinále turnaje, když nedal zamýšlenou červenou. Poté k překvapení všech přišel ke Stephenu Hendrymu, potřásl si s ním rukou, pak ještě s rozhodčím Verhaasem a odešel pryč.


Může vyhrát titul …

25. 04. 2007 - Milan Reinberk

Pyšní rodiče Marka Allena řekli pro Belfast Telegraph, že jejich syn jde cestou světového snookerového šampiona. Kolem tohoto 21letého mladíka to nyní vře poté, co omráčil svět snookeru porážkou bývalého šampióna Kena Dohertyho ve svém debutu na Světovém šampionátu v Crucible.


O'Sullivan cítí, že je v kontaktu s lepším ze dvou Ronnie

20. 04. 2007 - Dana Plachá

Pro muže, jehož bitva se sebou samým je už dlouho předmětem zájmu lidí, je příznačné, že říká, že je mu jedno, jestli někdo má 3 hlavy, dokud hraje dobře. Příběh snookerového enfant terrible je tím dobrým, špatným a někdy naprosto ohavným, ale usiluje o lepší časy.


Švindl při losu na World Champ: žert a nebo realita?

18. 04. 2007 - Milan Reinberk

888.com World Snooker Championship 2007, Crucible Theatre
World Snooker popírá názor Ronnie O'Sullivana o tom, že byl zfalšován los prvního kola na nadcházející Světové mistrovství. Právě s touto teorií totiž způsobil Ronnie další aféru kolem své osobnosti.


"Raketa" považuje Dinga za největšího soupeře

26. 03. 2007 - Milan Reinberk

O dvojici Ronnie O'Sullivan a Ding Junhui se v poslední době hodně mluví v souvislosti s losem prvního kola Mistrovství světa, kde na sebe tito dva top hráči narazí a jeden tedy půjde z kola ven ihned v úvodu turnaje. Ronnie se nyní nechal slyšet, že považuje Dinga za svého největšího soupeře a rád by se s ním potkal v zápase na startujícím China Open 2007.


O'Sullivan plánuje generální opravu své hry

15. 02. 2007 - Milan Reinberk

"Raketa" Ronnie O'Sullivan sice vyhrál zápas druhého kola na Welsh Open, ale po zápase potvrdil, že jeho hra není taková, jakou by si ji představoval a hovořil o svém plánu, který má přinést velké změny do jeho hry. Nyní přinášíme ještě pár podrobností k tomuto jeho rozhodnutí.


Dott zlámal vzteky tágo a nyní míří na post jedničky

12. 02. 2007 - Milan Reinberk

Mistr světa Graeme Dott míří do dějiště Welsh Open a chce se dostat na post světové jedničky. Nyní je na druhém místě provizorního žebříčku se ztrátou 525 bodů na prvního Dohertyho. Dott ale také vzpomíná na porážku s Dominicem Dalem před třemi roky, po které zlomil své tágo.


Ding Junhui - zářící star na snookerovém nebi

22. 01. 2007 - Milan Reinberk

Týden působení Dinga Junhui ve Wembley potvrdil jeho pověst zářného mladého snookerového talentu a jasně ho posunul do pozice Čínské snookerové superstar. Navzdory porážce ve finále Masters, dominovaly jeho fotografie a jeho úspěchy většině čínských novin. Vše bylo podtrženo obrovským zájmem veřejnosti o vysílání snookerových zápasů na státní televizi.


Disciplinární řízení s Ronniem nyní nebude

18. 01. 2007 - Milan Reinberk

Ronnie O'Sullivan nebude čelit disciplinárnímu řízení za to, že nešel na tiskovou konferenci po zápase s Ali Carterem na Masters. Navíc to vypadá, že dokonce dostane nevídané povolení k tomu, že bude moci přehlížet standardní závazky vůči médiím během důležitých turnajů.


"Díky všem za podporu." vzkazuje Ronnie O'Sullivan

17. 01. 2007 - Milan Reinberk

Ronnie O'Sullivan vzdal hold svým fanouškům za to, že mu zachovali přízeň během posledních pár měsíců, jenž pro něj byly dost těžké. O'Sullivan to řekl poté, co porazil Ali Cartera 6:1 v osmifinále Masters.


"Come on Jimmy"

17. 01. 2007 - Milan Reinberk

Snookerová legenda Jimmy White, přezdívaný "Whirlwind", je jeden z největších taháků pro fanoušky při snookerových zápasech. Jeho hra uhranula spoustu natěšených fandů a při jeho zápasech museli rozhodčí mnohokrát umravňovat rozvášněné fanoušky. Takový byl Jimmy v době své největší slávy. Už delší dobu to ale s jeho hrou vypadá prabídně. Je to začátek konce?


Masters definitivně s Ronnie O'Sullivanem

12. 01. 2007 - Milan Reinberk

Mnoho toho bylo napsáno o Ronnieho problémech, povaze a událostech, jejichž příčinou byl odchod ze čtvrtfinále na UK Champ proti Stephenu Hendrymu. Objevili se názory, aby se šel Ronnie léčit, aby byl potrestán a že by dokonce měl radši skončit se snookerem. Ale většina lidí, fanoušků a jeho blízkých dala jasně najevo, že se na Ronnieho nezlobí a že mu chtějí pomoci v jeho složité situaci.


Proběhla schůzka mezi O'Sullivanem a Rodney Walkerem

11. 01. 2007 - Milan Reinberk

Ronnie O'Sullivan měl "neformální rozhovor" se šéfem World Snookeru, kde hovořili o jeho kontroverzním chování na Maplin UK Champ. Mluvčí potvrdil, že Ronnie měl schůzku s předsedou WS Sirem Rodney Walkerem ve středu.


"Raketa" míří na Masters. Je tedy zase zpátky?

10. 01. 2007 - Milan Reinberk

Ronnie O'Sullivan je připraven zazářit na Masters ve Wembley a zapomenout na odchod ze čtvrtfinále UK Champ proti Stephenu Hendrymu, kdy za stavu 4:1 pro Stephena vzdal zápas a odešel z Areny. Podle vyjádření nejbližších, se Ronnie dal dohromady a snad tedy potvrdí jeho slova, kdy slíbil, že se vrátí zpět a ještě silnější.


| 0-15 | 15-30 | 30-31 |

Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88152 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85376 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29957 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27496 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26964 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (24995 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24956 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24240 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30745

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS