Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Počet zobrazených článků: 12 (z celkem 12 nalezených)

Kevin Van Hove vyhrál European Championship

19. 06. 2007 - Milan Reinberk

European Championship 2007, Carlow
Belgičan Kevin Van Hove ukázal parádní formu, když vyhrál titul na European Championship v Irsku, kde porazil ve finále Rodney Gogginse. Turnaj se konal 6. až 15.čevna a soutěžilo se v kategoriích muži, ženy a masters.


Úspěšný pár Joe Perry a Leah Willettsová

07. 04. 2007 - Milan Reinberk

World Mixed Championship 2007, Cambridge Snooker Centre
Joe Perry bude koncem tohoto měsíce směřovat do Sheffieldu jako již čerstvý držitel světového titulu. Světová osmnáctka totiž společně s Leah Willettsovou, povoláním učitelkou v Norfolku, vyhrál Světové mistrovství smíšených párů v Cambridge Snooker Centre.


Ken Doherty chce být "number one", nyní míří na Kilkeny

09. 03. 2007 - Milan Reinberk

Kilkenny Irish Masters 2007, Ormonde Hotel
Dnes, v pátek 9. března, startuje Kilkenny Irish Masters, kam se sjedou hvězdy snookerového světa, aby se utkali o vítězství v tomto prestižním pozvánkovém turnaji. Mezi hráči se objeví i Ken Doherty, který se na turnaj moc těší a bude chtít urvat cenné vítězství před domácím publikem.


Turnajový "double" pro Marka Selbyho

26. 02. 2007 - Milan Reinberk

Mark Selby se minulý týden zúčastnil dvou turnajů, kterými jsou Jersey Open a otevřený turnaj Pro-Am. To by ještě nebylo zase tak zajímavé, až na to, že Selby dokázal oba turnaje v Ommaroo Hotelu vyhrát a vydělal si přes 3.000 liber.


Kilkenny Masters 2007 - Rozpis a informace

21. 02. 2007 - Milan Reinberk

Kilkenny Masters 2007, Ormonde Hotel
Na programu Main Tour pro nejbližší týdny je hlavně kvalifikace na Mistrovství světa, kam se upínají naděje hráčů mimo světovou šestnáctku. V březnu ale bude mít možnost osm hráčů z top 16 změřit síly na Kilkenny Masters, které proběhne v Irsku v Kilkenny City. K nim se přidá ještě dalších osm hráčů, mezi kterými bude třeba i Jimmy White či Joe Swail, kteří tak změří síly s opravdovou světovou špičkou. Turnaj se hraje od 9. do 11. března a v tomto článku najdete také rozpis zápasů.


Trofej na Kilkenny Masters ponese jméno Paula Huntera

20. 02. 2007 - Milan Reinberk

Březnovového turnaje s názvem Kilkenny Masters se zúčastní nejlepší hráči světové šestnáctky a tento turnaj je vůbec prvním, který představí trofej nesoucí jméno Paula Huntera.


Hvězdy míří na Kilkenny Masters

29. 01. 2007 - Milan Reinberk

Největší hvězdy snookerového světa včetně Ronnie O'Sullivana, Stephena Hendryho a Kena Dohertyho, se zúčastní pozvánkového turnaje Kilkenny Masters, který se odehraje v březnu v Ormond Hotelu v Kilkenny.


German Open přejmenováno na počest Paula Huntera

05. 01. 2007 - Milan Reinberk

Letošní German Open, jeden z největších evropských Pro-Am turnajů, bude přejmenovaný na počest zesnulé snookerové star Paula Huntera. Na tento turnaj do německého Fürthu každoročně míří mnoho hvězd snookerové Main Tour, což svědčí o obrovské oblíbenosti mezi hráči. Sám Paul Hunter tento turnaj také navštěvoval. Organizátoři turnaje na trojnásobného šampiona Masters ale nezapomněli a prosadili změnu názvu turnaje na jeho počest.


Joe Swail vyhrál Barry McNamee Memorial Trophy

04. 01. 2007 - Milan Reinberk

Joe Swail vyhrál Barry McNamee Memorial Trophy v St. Patricks Hall v Dungannonu, když porazil překvapivého finalistu Jordan Browna. Tento turnaj se začal hrát v roce 2003 na popud bývalého semifinalisty z Crucible Patricka Wallace a byl pojmenován po jeho příteli, který tragicky zemřel poté, co byl sražen autem.


Michael Wild vítězem Dutch Open 2006

21. 12. 2006 - Milan Reinberk

The Interconnect Dutch Open 2006
Minulý víkend, tedy 16. a 17. prosince se odehrál turnaj s názvem The Interconnect Dutch Open. Tento turnaj platí za jeden z nejoblíbenějších turnajů, kam jezdí hrát i hráči světové Main Tour a letos tomu nebylo jinak. Ti kterým se moc nedařilo na UK Championship, si mohli zahrát alespoň zde.


Dutch Open 2006

11. 12. 2006 - Milan Reinberk

The Interconnect Dutch Open 2006
Prosincový The Interconnect Dutch Open je nyní na startu třetího ročníku. Společně s německým German Open a švýcarským Swiss Open je to jeden z nejpopulárnějších nebodovaných turnajů pro hráče z Velké Británie, který se koná mimo Velkou Británii a ani nyní na něm nebude chybět plno výborných hráčů z okruhu světové Main Tour.


Vítězem Swiss Open 2006 se stal Matthew Couch

13. 11. 2006 - Milan Reinberk

Swiss Open 2006, Zofingen
32-letý Matthew Couch se stal vítězem letošního ročníku Swiss Open, který se konal 9.-12.listopadu v Zofingenu. V napínavém a vyrovnaném finále tu Matthew nakonec přehrál Dave Herolda v poměru 4:3 a dosáhl svého největšího úspěchu za 14 let kariéry.


Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88167 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85384 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29968 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27507 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26973 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (25003 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24972 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24250 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30758

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS