Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 33 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-33 |

Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují

30. 11. 2007 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2007, Pontin's
Adrian Gunnell se dokázal kvalifikovat v Prestatynu do hlavní části UK Championship, když porazil v posledním kvalifikačním kole Matthew Stevense. Gunnelovi se tedy splnil jeho sen a bude si moci zahrát před domácím publikem proti Dingu Junhui v Telfordu v hlavní části turnaje.


Vyzve Adrian Gunnell čínskou hvězdu Dinga?

29. 11. 2007 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2007, Pontin's
Poslední kolo kvalifikace UK Championship již za nedlouho odstartuje a určí tak konečnou šestnáctku hráčů, kteří pojedou do Telfordu zahrát si hlavní část turnaje. Jedním z hráčů, kteří jsou velice blízko je i Adrian Gunnell, který se v případě úspěchu postaví v úvodu turnaje Dingu Junhui, čerstvému přemožiteli Stephena Hendryho v Premier Snooker League a držiteli nového rekordu 495 bodů bez odpovědi soupeře.


John Parrott, Jimmy White i Tony Drago mimo hru

29. 11. 2007 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2007, Telford
Již 23.listopadu byla na tradičním místě v Pontin's rozehrána další snookerová kvalifikace, která postupně prosívá hráče směrem k finálovému turnaji UK Championship, jenž se odehraje v prosinci. Tam bude již na šestnáct kvalifikantů čekat šestnáct oficiálně nejlepších hráčů světa v čele s mistrem světa Johnem Higginsem.


Ryan Day chce první titul, obhajuje Peter Ebdon

21. 11. 2007 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2007, Telford
Kalendář snookerové Tour má za pár dní na programu další kvalifikaci na bodovaný turnaj. Tentokráte nese název Maplin UK Championship. Jeho hlavní část se odehraje od 8. do 16. prosince v Telfordu a kromě loňského šampiona Petera Ebdona, se na turnaj velice těší i Ryan Day, který by rád konečně získal svůj první bodovaný titul v kariéře. S nadějí tedy vzhlíží k brzké budoucnosti a věří, že právě zde se tento jeho sen stane realitou.


UK Championship míří do Telfordu

25. 06. 2007 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2007, Telford
Maplin UK Championship je po Světovém šampionátu jeden z největších bodovaných turnajů na okruhu Main Tour. Tradičně slibuje napínavé souboje celé snookerové špičky o jeden z nejprestižnějších titulů. Letos v prosinci se tato událost bude poprvé konat v Telfordu, konkrétně v Telford International Centre.


UK Championship 2006: 10 zajímavostí turnaje

20. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Jaké bylo letošní UK? Určitě se všichni shodneme, že v mnoha směrech zajímavé. Celkem překvapivé bylo složení finále, šokující odchod Ronnie O'Sullivana ze čtvrtfinálového zápasu, počet stovkových breaků turnaje a jiné zajímavosti byly k vidění v Yorku. O tom všem se dočtete v tomto článku.


Peter Ebdon: "Chtěl jsem to vyhrát více, než cokoli jiného."

18. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Letošní druhý bodovaný turnaj zná své vítěze a poražené. Ve finálovém zápase se rozhodlo o tom, že tím nejšťastnějším bude letos Peter Ebdon, jenž porazil 10:6 Stephena Hendryho a poprvé v kariéře vyhrál tento turnaj. Oba hráči se po utkání shodli v tom, že nepředvedli svůj nejlepší výkon, ale hlavně totální výpadek Stephena Hendryho, kdy nedokázal potopit řadu dlouhých koulí, rozhodl o Peterově vítězství.


Šampiónem UK se stal Peter Ebdon

18. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Peter Ebdon, 36letý hráč, který žije v Dubaji, se stal vítězem finálového zápasu UK Championship, když porazil Stephena Hendryho 10:6. Tento svůj první triumf z UK Champ si vydobil hlavně ve druhé části zápasu, kdy Hendry dramaticky kazil potápění koulí.


Hendry našel formu a je ve finále

17. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Turnaj v Yorku dospěl ke svému vrcholu a z maratónu zápasů už zbývá sehrát jen ten poslední - finálový. Včera se rozhodlo ve druhém semifinále o soupeři Petera Ebdona. Stal se jím Stephen Hendry, který si splnil svůj postupový cíl a po statečném výkonu porazil v zajímavém a poměrně i vyrovnaném utkání Graeme Dotta 9:7.


Pomůže odchod O'Sullivana Dottovi k triumfu?

16. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Graeme Dott se již před turnajem netajil tím, že jeho velkým cílem je vyhrát letošní prosincový UK Championship a zařadit se mezi snookerové legendy, kterým se podařilo vyhrát dva největší bodované turnaje v jednom roce. Tuto myšlenku vyřkl poté, co vyhrál v letošním finále Mistrovství světa nad Peterem Ebdonem a stal se překvapivě mistrem světa.


Šťastný Ebdon slavil tancem

16. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Šampionát zná svého prvního finalistu. Stal se jím poražený finalista z Crucible Peter Ebdon, který přehrál v nádherné snookerové podívané Johna Higginse 9:7 a bude čekat na svého finálového soupeře, kterým bude buď Stephen Hendry a nebo Graeme Dott.


Graeme Dott už je v semifinále. Porazí i Hendryho?

15. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Všichni, kteří včera sledovali dva zbývající zápasy čtvrtfinále musí uznat, že tento den si budeme asi ještě dlouho pamatovat. Snookerový svět se těšil na souboj úřadujícího mistra světa Graeme Dotta s legendou Stevem Davisem, ale ještě více jsme se asi upínali na bitvu dvou snookerových velikánů Stephena Hendryho a Ronnie O'Sullivana.


Reportáž: Stephen Hendry vs. Ronnie O'Sullivan

14. 12. 2006 - Jiří Lukáš

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Souboj snookerových titánů, i tak by se dal charakterizovat čtvrt-finálový zápas na UK Championship 2006 mezi Stephenem Hendrym a Ronnie O'Sullivanem. Šance jsou vyrovnané, i když mírným favoritem se zdá být Ronnie O'Sullivan, který se v osmi-finále rozjel na úkor Stephena Maguire. Co se ale nestalo?!


John Higgins se stává dalším semifinalistou

14. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Ve druhém středečním čtvrtfinále se na UK Champ setkali John Higgins a Joe Perry. Favoritem byl určitě John Higgins, který je považován za největšího aspiranta na vítězství, společně s Ronnie O'Sullivanem. Ten hraje svůj zápas o den později se Stephen Hendrym.


Peter Ebdon přehrává Dinga a těší se na Higginse

14. 12. 2006 - Milan Reinberk

Maplin UK Championship 2006, Barbican Center, York
Druhý nejprestižnější bodovaný turnaj na kolotoči světového snookeru nám pomalu spěje do rozhodujících bitev. Na programu jsou nyní zápasy čtvrtfinále a středeční zápas mezi Peterem Ebdonem a obhájcem loňského prvenství Dingem Junhui přinesl zajímavou bitvu, ve které se rozhodlo o tom, že Dingovi se obhajoba nepodaří.


| 0-15 | 15-30 | 30-33 |

Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88166 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85383 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29968 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27506 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26973 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (25002 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24971 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24250 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30758

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS