Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 25 nalezených)

| 0-15 | 15-25 |

Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters

30. 11. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2008, Wembley Arena
Marco Fu nedávno slavil velký triumf v podobě premiérového vítězství na Grand Prix 2007, kde ve finále skvěle přehrál Ronnie O'Sullivana 9:6 a již nyní může oslavovat další úspěch. Tento hráč z Hong Kongu byl totiž odměněn divokou kartou na snookerové Masters, které se bude konat od 13. do 20. ledna.


Exkluzivní "reportáž" přímo z dějiště Masters 2007 od Dany Plaché

26. 01. 2007 - Dana Plachá

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena, Londýn 
Dana nám s laskavým svolením poskytla svou reportáž, kterou sepsala během letošních Masters, kam se osobně v lednu vydala. Jak tedy proběhl celý týdenní výlet do Londýna? To se dozvíte z tohoto článku a samozřejmě i mnoho dalších zajímavých informací z průběhu turnaje.


Ronnie O'Sullivan vs. Ding Junhui "Frame by Frame" 2.část

22. 01. 2007 - Jiří Lukáš

Pokračování reportáže z finálového zápasu Masters 2007. Co vše se událo od sedmého framu? To se dozvíte v tomto článku.


Ronnie O'Sullivan vs. Ding Junhui "Frame by Frame" 1.část

22. 01. 2007 - Jiří Lukáš

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Přichystali jsme pro vás reportáž z finálového zápasu Ronnieho a Dinga na Masters. Frame po framu si tu můžete zopakovat a prožít parádní finálový souboj, kterému kraloval Ronnie O'Sullivan a vybojoval tak svůj třetí titul na Masters, když Dinga Junhui porazil 10:3.


Střípky z vyjádření Ronnieho O'Sullivana k zápasu

22. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Třetí triumf na Masters si připsal Ronnie O'Sullivan a po nádherném zápase zhodnotil svůj výkon jako skvělý, ale ne prý stoprocentní. Ding je pro něj výborný soupeř, který ho již dokázal poprazit.


Ronnie O'Sullivan šampionem Masters

22. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Finálový zápase letošních Masters je již minulostí a svět zná vítěze, který střídá na trůno Johna Higginse z loňského turnaje. Tím vyvoleným se stal Ronnie O'Sullivan, pro kterého je toto již třetí titul na Masters, když po parádním finálovém výkonu před zaplněnou Wembley Arenou vyhrál nad Dingem Junhui 10:3.


Graeme a Elaine si oddechli, rakovina se nepotvrdila

18. 01. 2007 - Milan Reinberk

Manželka úřadujícího mistra světa Graeme Dotta a celá jejich rodina si může nadobro oddechnout poté, co se definitivně potvrdilo, že cysty, které jí byly nalezeny nejsou škodlivé a že tedy nemá rakovinu.


Dramatik "Masters" píše další příběh

18. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
K opravdovému dramatu dospěl zápas mezi Stephenem Hendrym a Matthew Stevensem v osmifinále Masters, když z naprosto jednoznačného průběhu se nakonec vyklubal rozhodující frame. Byl to ohromný test psychické odolnosti pro oba hráče, ale jeden vyhrát musel.


Shaun Murphy jde dál a těší se na Stephena Hendryho

18. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Jeden z posledních osmifinálových zápasů se odehrál na Masters mezi bývalým mistrem světa Shaunem Murphym a legendou snookerovéhop světa "Nuget" Steve Davisem. Do role mírného favorita tu byl pasován Shaun Murphy, jenž figuruje na pozici světové "Number 5" a tuto roli víceméně potvrdil. Shaun již nyní vyhlíží vstříc čtvrtfinále, když dokázal Steve Davise porazit.


Odveta Dinga Junhui za UK Championship

17. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Čínská snookerová star, Ding Junhui, dokázal porazit ve druhém kole Masters Petera Ebdona a postoupil do čtvrtfinále, kde se potká se Stephenem Lee. Ding Junhui mohl brát toto utkání jako odvetu za čtvrtfinálovou porážku na UK Champ. Tam ho Peter Ebdon porazil 9:5 a nakonec turnaj celý vyhrál.


Podezření na rakovinu u Dottovy manželky Elaine

17. 01. 2007 - Milan Reinberk

Jako blesk z čistého nebe přišla zpráva, že Grame Dott se rozhodl nepokračovat v turnaji Masters a kvůli blíže nespecifikovaným osobním problémům se vrací domů za rodinou. Nechal se slyšet, že si dá možná i pauzu od snookeru, což je naprosto radikální obrat oproti tomu, co Dott prohlašoval před turnajem. Nyní již je známo, co mistra světa donutilo k takovému rozhodnutí. U jeho těhotné manželky bylo zjištěno podezření na rakovinu.


"Raketa" míří neohroženě do čtvrtfinále - "Frame by Frame"

16. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Rychlost, jednoduchost, krása a chuť. Když se tyto atributy sejdou v jednom zápase, výsledkem je parádní snookerové představení. Přesně to bylo k vidění v zápase Ronnie O'Sullivana a Alistera Cartera v osmifinále Masters. Ronnie zápasu jednoznačně kraloval a Alimu nezbylo nic jiného, než sledovat, jak Ronnie potápí jednu kouli za druhou.


Graeme Dott vyřazen kvůli osobním problémům

16. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Stephen Lee porazil Graeme Dotta pošesté v jejich šesti vzájemných střetnutích a postoupil do čtvrtfinále po výhře 6:2. Dott se podle svých slov na utkání vůbec nesoustředil a již včera zvažoval odstoupení z turnaje. Stalo se tak po nočním telefonátu s jeho manželkou Elaine.


John Higgins končí - "Frame by Frame"

16. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Jedním z trojice pondělních zápasů, které se seráli ve Wembley Arena, byl i zápas mezi světovou "Number 4" a obhájcem titulu Johnem Higginsem a "Number 9" Stephnem Maguirem. Johnu Higginsovi se ale nepodaří letos svůj titul z roku 2006 obhájit a Masters se tak může těšit na nové jméno, které bude zapsáno v kolonce "vítěz".


Robertson přejel Williamse, Doherty vyřadil Hawkinse

16. 01. 2007 - Milan Reinberk

Saga Insurance Masters 2007, Wembley Arena
Poté, co si Ali Carter, Ding Junhui a Metthew Stevens vydobili postup do osmifinále, se v pondělí 15.ledna ve Wembley rozběhly první zápasy tohoto kola. Australská snookerová star Neil Robertson si zahrál proti Marku Williamsovi a také Ken Doherty nastoupil do večerního utkání proti Barry Hawkinsovi.


| 0-15 | 15-25 |

Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88166 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85384 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29968 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27507 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26973 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (25002 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24972 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24250 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30758

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS