Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Ronnie O'Sullivan vzdává čtvrtfinále

14. 12. 2006 - Milan Reinberk - O kom se mluví ...

Ronnie O'Suliivan prohrával v zápase se Stephnem Hendrym 4:1, když celkem standardně začal šestý frame. Ronnie se pokoušel zahrát velmi kolmý strk na rohovou kapsu. Vedl o 24 bodů, avšak červená koule bohužel nepadla. O'Sullivan si krátce prohlédl stůl a poté bez nijakých průtahů přistoupil k Hendrymu a rozhodčímu Janu Verhaasovi, potřásl si s nimi rukou a oznámil, že vzdává zápas. Rozhodčí, Hendry a diváci na chvíli nevěřícně zírali a byli viditelně zmateni.

Ronnie vzdává zápasO'Sullivan bez jakýchkoli dalších vysvětlení zmizel v zákulisí, ale jeho prohlášení už za krátkou dobu spatřilo světlo světa.

Ronnie O'Sullivan řekl: "Každý kdo mne zná ví, že jsem perfekcionalista. Byl jsem dnes sám na sebe tak rozlobený, že jsem ztratil trpělivost a šel pryč od zápasu. Když se nyní podívám zpět, měl jsem pokračovat."

"Řekl, že toho má už dost, " prozradil Hendry hned po utkání. "Vůbec netuším, co se mohlo stát."

Dále Ronnie dodal: "Je mi líto, že jsem nemohl Stephenovi dát lepší hru. Velmi mě mrzí, že jsem zklamal všechny mé fanoušky i ty, kteří se přišli podívat na tento zápas. Nebyl to můj záměr a teď toho lituji. Teď se cítím zklamaný hlavně sám sebou."

"Já jsem ale bojovník a vrátim se velmi brzy ještě silnější a tvrdší, než kdykoli jindy."

Hendry prozradil, že se O'Sullivan za ním stavil v šatně a přál mu mnoho štěstí v dalším turnaji. "Jen on ví, co cítí uvnitř," řekl Hendry. "Zřejmě má svě důvody proč toto udělal a já ho kritizovat nebudu. Ptal jsem se, jestli se něco nestalo, ale řekl že ne. Celé je to bizardní. Nebudu ale lhát. Je fajn, že jsem v semifinále. Raději bych postoupil zaslouženě, ale hrál jsem docela dobře."

"Pokud má nějaké problémy, budu stát při něm, ale v životě jsem nic takového ještě nezažil." dodal Stephen.

Ronnie O'Sullivan vždy bojoval se svou psychikou a depresemi. John Parrott, komentátor pro BBC řekl, že pokud ho snooker netěší, měl by radši skončit.

"Ronnie má právě teď přes Vánoce čas přemýšlet o tom, co zde předvedl. Pak se možná vrátí po novém roce jako znovuzrozený šampion. Pokud ho ale tato hra netěší a nenaplňuje, možná by toho měl radši nechat."

Podle World Snookeru je toto jednání proti stanoveným pravidlům a možná bude zahájeno i disciplinární řízení. O'Sullivan již dostal pokutu 20.000 liber.

Reportáž z průběhu zápasu si přečtěte zde.Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88155 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85380 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29960 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27501 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26967 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (24998 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24959 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24244 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30750

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS