Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Ding Junhui si nezahraje play-off Premier League

20. 11. 2006 - Milan Reinberk - Premier Snooker League

Ding Junhui nebude schopný soutěžit v play-off Betfred Premier League 2006. Toto oznámil Matchroom sport s ohledem na Dingovy plány na Asijských hrách v Doha. Ding, který je momentálně na čtvrté pozici provisorního žebříčku, se již svými výkony do play-off kvalifikoval, ale bohužel Dingova vlast, Čína, trvá na tom, že Ding musí svou zemi reprezentovat na Asijských Hrách v Doha, které se kryjí s termínem play-off.

Premier Leagueleboutique

Pořadatelé Premier League, Matchroom Sport a sponzoři Betfred se rozhodli, že povolí v play-off start pátému hráči v závěrečném pořadí tabulky ligy. Play-off Premier League, které je jižvyprodáno, se bude konat 2. a 3. prosince ve Forum Centre, Wythenshawe v Manchesteru a objeví se v ní tedy pátý hráč, který nahradí Dinga. лебутик

S Ronnie O'Sullivanem, který se již kvalifikoval, se tedy jedná o hráče Stephen Hendry, Jimmy White, Graeme Dott, Ken Doherty a Steve Davis, kteří mají nyní všichni velkou šanci se kvalifikovat.

Betfred, Matchroom Sport a všichni hráči odsouhlasili, že 50% ze zisků hráče, který nahradí Dinga v play-off, půjde na počest nedávno zesnulého Paula Huntera na konto Hunterově Nadaci, novou charitu založenou Paulovou manželkou Lindsey na pomoc invalidním a handicapovaným mladým snookrovým hráčům.

Fred Done, šéf Betfred, řekl: "Ztráta Paula Huntera je pro snooker tragická a Dingova neúčast představuje fantastickou možnost udělat něco pozitivního ve prospěch Paulova jména."
"Pátý hráč bude vlastně hrát za Paula a bude pro něj obrovskou motivací, zahrát v play-off dobře."

Šéf Matchroom Sport Barry Hearn dodal: "50.000 liber pro vítěze, 25.000 liber pro druhého finalistu a 12.500 liber pro poražené semifinalisty. Stejně  tak 1.000 liber za stovkový náběh by mohlo snad znamenat pro charitu dobrý start."

Ding Junhui navíc souhlasil s utajeným darem pro Hunterovu Nadaci.

Ding JunhuiNejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88080 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85313 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29903 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27439 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26907 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (24925 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24905 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24189 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30701

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS