Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Masters vyzývá Dinga Junhui

13. 01. 2007 - Milan Reinberk - Masters

Posledních několik týdnů bylo pro Dinga Junhui velice rušných. Vyhrál tři zlaté medaile na Asian Games v Kataru na úvod prosince, aby pak rychle cestoval zpět na UK Champ, kde obhajoval titul z roku 2005. Ding hned poté letěl zpět domů do Číny, kde sehrál zápas s 18letým Xiao Guodong o národní titul.

Ding JunhuiOdtud cestoval zpět do Británie, kde týden trénuje v Sheffieldské Snookerové Akademii a připravuje se na Masters.

"Nedávno jsem přiletěl zpět z Číny po vítězství na National Snooker Championship, " řekl Ding. "Jsem teď velice velice zaneprázdněný. Doufám ale, že se mi podaří zvednout ještě více úroveň mé hry do nadcházejícího turnaje."

Ding nepatří tuto sezonu oficiálně do světové šestnáctky, i když provisorně je na pátém místě a tak mu byla udělena divoká karta. Ding se střetne s Anthony Hamiltonem v úvodním kole Masters a vítěz bude moci vyzvat Petera Ebdona.

"Hamiltona jsem již dvakrát porazil a tak mám určitou psychologickou výhodu, " přidal Ding. "Ale utkání rozhodně nebude snadná záležitost. Samozřejmě doufám, že vyhraju i nyní."

Zajímavé je zmínit i novou Arenu, kde se bude letos hrát. Někteří hráči se nechali slyšet, že se do areny těší, ale že v Konference Center byl úžasný kontakt s fanoušky.

Arena, kde se budou Masters hrát, má kapacitu 4500 fanoušků a Graeme Dott řekl: "Ve Wembley Conference Centre to bylo jako hrát před zástupem fotbalových fanoušků, ale Arena je ještě větší."

"Londýnští fanoušci o sobě umí dát vědět, zvláště, když bude hrát Jimmy White a nebo Ronnie O'Sullivan."Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (87407 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (84817 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29268 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (26714 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26249 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (24343 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24326 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (23633 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 29973

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS