Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

Odhaleny detaily závěti Paula Huntera

06. 03. 2007 - Milan Reinberk - Novinky a zajímavosti

Paul Hunter, který tragicky podlehl loni rakovině, zanechal jmění kolem půl milionu liber, které bude náležet jeho rodině a příbuzným. Tyto detaily Paulovy závěti se objevily nyní v úterý.

Paul Hunter s manželkou Lindsey

Nově odhalené detaily poslední vůle odkazují převážnou část Paulových 492,000 liber jeho manželce Lindsey. Paul Hunter také myslel na svou dceru Evie Rose, kterou spolu s Lindsey mají a odkázal jí 100,000 liber. Evie je nyní 14 měsíců a peníze bude moci využít až s dovršením 21 roku.

V původní verzi závěti také Paul zamýšlel nechat své matce Kristině a sestře Leanne po 50,000 librách a otci své auto. Avšak v dopise, který zaslal vykonavatelům závěti několik týdnů před jeho smrtí, upravil částku náležící své matce a sestře na 30,000 liber.

Paul zemřel v Huddersfield's Kirkwood Hospice 9. října minulého roku ve věku pouhých 27 let. Trojnásobnému šampionu Masters byly diagnostikovány neuroendokrinní rakovinné nádory na počátku roku 2005.

Jeho pohřbu se v Leedsu zúčastnilo ohromné množství fanoušků a také snookerových hráčů včetně Steve Davise, Ronnie O'Sullivana a Stephen Hendryho.

Během několika týdnů po jeho smrti se ztrojnásobila částka, kterou lidé chtěli pomoci na NET Patient Foundation, která podporuje pacienty se stejnými typy nádorů jako měl Paul.

Také na počest Paula Huntera byla zřízena nadace, která nese jeho jméno a která má za úkol podporovat mladé nadějné hráče snookeru. Lidé stále posílají peníze do této i jiných nadací, aby tím přispěli k tomu, že takových smutných příběhů, jako byl Paulův, bude co nejméně.Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (88065 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (85306 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (29894 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (27428 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (26894 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (24913 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (24897 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (24180 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 30696

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS